Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ZŁOTO CHŁOPCÓW I SREBRO DZIEWCZĄT W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

6 czerwca na obiektach sportowych ZSOiZ w Gromniku odbyły się zawody w powiatowej licealiadzie w siatkówce plażowej. W rywalizacji męskiej wzięło udział osiem par z czterech szkół. Nasza I drużyna chłopców pokazała najwyższy poziom umiejętności i determinacji, co zaowocowało zasłużonym zwycięstwem po zaciętych spotkaniach w półfinale i finale. II drużyna chłopców rozegrała trzy spotkania, w których po walce uległa przeciwnikom, ale celem było zdobyć cenne doświadczenie, które ma zaowocować w przyszłości.

W rywalizacji żeńskiej, która zgromadziła dziewięć drużyn, z pięciu szkół nasze dziewczęta również spisały się znakomicie. Zajęcie II miejsca to ogromne osiągnięcie i dowód na ich umiejętności oraz ducha walki. Dziewczyny wygrały cztery zwycięskie spotkania grupowe, półfinał i uległy dopiero w finale faworytkom z Gromnika. II drużyna kobieca również walczyła na wysokim poziomie, wygrały jedno spotkanie, a dwóch kolejnych uległy nieznacznie przeciwniczkom, do awansu do półfinału brakło naprawdę nie wiele.

Tego dnia pogoda była idealna do rozgrywania zawodów na świeżym powietrzu. Słońce i łagodny wiatr stworzyły doskonałe warunki do gry, co dodatkowo podniosło poziom rozgrywek i umożliwiło zawodnikom pokazanie pełni swoich możliwości. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za sportową rywalizację.

Wyniki turnieju dziewcząt:
🥇ZSOiZ Gromnik I
🥈LO Tuchów I
🥉ZSOiZ Cięzkowice

Wyniki turnieju chłopców:
🥇LO Tuchów I
🥈ZSOiZ Gromnik II
🥉ZSOiZ Gromnik I

Reprezentacja dziewcząt:
I – Julita Gogola, Aleksandra Gawryał
II – Zuzanna Gacek, Martyna Wszołek

Reprezentacja chłopców:
I – Nikodem Gacek, Piotr Bakuliński
II – Andrzej Kloch, Mikołaj Karpiel

Opiekun: Paweł Słowik

Skip to content