OSTATNIE ZAWODY W TYM ROKU SZKOLNYM

⚽️ Ostatnie w tym roku szkolnym zawody rozgrywane w ramach powiatowej licealiady odbyły się 7 czerwca w Gromniku. Przy pięknej słonecznej pogodzie o miano najlepszej drużyny w piłce nożnej rywalizowały dziewczęta. Nasza szkołę reprezentowała 11 osobowa grupa uczennic.

Zwycięzcą turnieju została drużyna z Gromnika, która wygrała wszystkie mecze i zasłużenie odebrała złote medale. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Zakliczyna, a brązowy medal wywalczyły dziewczyny z Wojnicza.

Nasza reprezentacja po remisie z Wojniczem, jednobramkowej porażce z Zakliczynem i przegranej z Gromnikiem, w ostatnim meczu pokonała drużynę z Żabna. Wyniki i układ w tabeli pozwoliły na zajęcie IV miejsca. Pozycja ta nie odzwierciedla w pełni wysiłku i zaangażowania naszych zawodniczek, należy podkreślić, że dziewczyny z Tuchowa rozegrały bardzo dobre zawody bo walczyły przede wszystkim sercem. Wszystkie mecze rozegrały z determinacją i zaangażowaniem, dając z siebie wszystko na boisku.

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom zawodów, a zwłaszcza zwycięstwa bezkonkurencyjnej drużynie dziewcząt z Gromnika.

Wyniki turnieju:
🥇– ZSOiZ Gromnik
🥈 – ZSP Zakliczyn
🥉– ZLIiT Wojnicz
IV – LO Tuchów
V – ZSP Żabno

Skład Drużyny: Aleksandra Kapałka, Julia Firmuga, Anna Bakulińska, Paulina Wojtanowska, Julia Solarz, Paulina Adwent, Julia Piątek, Anna Dudek, Zuzanna Gacek, Joanna Wantuch, Martyna Wszołek
Opieka: Paweł Słowik