//w budowie
DNI KULTURY
Dni Kultury to cykliczna impreza, która w naszej szkole odbywa się co roku już blisko 40 lat. Wydarzenie to polega na rywalizacji klas w różnorakich konkursach naukowych, artystycznych oraz sportowych. Przez lata sposób organizacji ewoluował od wystaw, przedstawień teatralnych, konkursów recytatorskich czy festiwalu piosenek do małych produkcji filmowych, realizacji teledysków, spotów reklamowych, konkursów tańca czy wreszcie projektów multimedialnych opracowywanych na kilka tygodni przed samymi Dniami Kultury. Więcej na szkolnym YouTube!

ERASMUS+
W naszej szkole od wielu lat funkcjonuje program wymian międzynarodowych finansowanych w całości przez Unię Europejską.
Uczniowie w ostatnich latach mieli okazję wyjechać do takich krajów jak: Chorwacja, Turcja, Belgia, Hiszpania, Wochy, Portugalia, Wielka Brytania… Więcej na szkolnym YouTube!

WYCIECZKI PRZEDMIOTOWE, PROJEKTOWE, WYJAZDY NA UCZELNIE
W ramach projektów prowadzonych w szkole, takich jak „Mój rozwój – moja przyszłość” czy ” Małopolska Chmura Edukacyjna” uczniowie mają możliwość uczestniczenia w wyjazdach edukacyjnych. Dla chętnych organizowane są wyjazdy na narty, łyżwy, kajaki i w góry.

IMPREZY CYKLICZNE