SZKOLNE SPOTKANIE PRZY WIGILIJNYM STOLE

W czwartek 21 grudnia w naszej szkole mieliśmy przyjemność wspólnie spędzić czas na Wigilii. Na klimatycznie ustrojonej sali gimnastycznej zebrali się uczniowie wszystkich klas, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Pierwszą częścią spotkania było krótkie przedstawienie wykonane przez naszych uczniów. Między urokliwymi wierszami mogliśmy wszyscy razem kolędować, co oddało klimat wydarzenia. Następnie wysłuchaliśmy Ewangelii wg św. Łukasza, po czym połamaliśmy się opłatkiem. Na końcu czekał poczęstunek na wigilijnym stole. Tego dnia każdy mógł choć trochę poczuć magię Świąt w naszym liceum.

🎄

To spotkanie było również okazją do wręczenia Julicie Gogoli specjalnej nagrody, ufundowanej przez Prezesa Zarządu Fundacji „Zawsze Warto” pana Marka Wasiaka, za osiągnięcie najlepszego wyniku w Polsce w XI Dyktandzie Niepodległościowym. Gratulujemy.

🎄