II MIEJSCE REPREZENTACJI CHŁOPCÓW W MISTRZOSTWACH POWIATU

15 marca w ramach powiatowej licealiady na obiektach ZSOiZ w Ciężkowicach odbył się turniej finałowy w siatkówce chłopców. W pierwszym meczu nasi uczniowie zmierzyli się z rywalami z półfinałów – z gospodarzami. Choć poprzednio przegrali w tie-breaku, tym razem odnieśli zdecydowane zwycięstwo, nie tracąc seta!

Drugie spotkanie było prawdziwym testem determinacji, gdzie nasza drużyna stoczyła zacięty pojedynek z siatkarzami z Zakliczyna. Był to mecz pełen emocji, z częstymi zmianami na prowadzeniu, ale to nasi chłopcy kończyli decydujące piłki w obu setach.
W trzecim pojedynku, który był spotkaniem o złoto, zmierzyliśmy się z drużyną z Gromnika. Mimo że nie poszło tak, jakbyśmy chcieli, nasi uczniowie walczyli dzielnie do samego końca ulegając bardzo dobrze dysponowanemu rywalowi.
Zajęcie drugiego miejsca to duży sukces, a wynik najlepszy od kilku lat. Gratulacje dla całej drużyny.

Wyniki zawodów:
🥇– ZSOiZ Gromnik
🥈– LO Tuchów
🥉– ZSP Zakliczyn
4m – ZSOiZ Ciężkowice

Skład drużyny:
Karol Jantoń, Jakub Jantoń, Piotr Bakuliński, Nikodem Gacek, Szymon Sopala, Jakub Sopala, Andrzej Kloch, Szymon Niedziela, Jakub Więcek, Mikołaj Śliwa
Opiekun: Paweł Słowik