DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ – „SZKOŁA TALENTÓW”

Dzisiaj w Liceum obchodziliśmy uroczystość 250-lecia powołania Komisji Edukacji Narodowej, tradycyjnie w tym dniu do grona Młodych Koperników oficjalnie zostali włączeni uczniowie klas pierwszych, składając ślubowanie na sztandar szkoły. Powszechnie dzień ten zwany jest Dniem Nauczyciela, ale my uczciliśmy go jako Dzień Szkoły, w którym zarówno z ust Pana Dyrektora, Rodziców jak i Uczniów padły słowa wzajemnych życzeń dla wszystkich zaangażowanych w rozwój i budowę tej pięknej społeczności.

Pierwszoklasiści pomyślnie przeszli eliminacje do programu „Szkoła Talentów” i od dzisiaj są pełnoprawnymi jej członkami. Życzymy im powodzenia w dalszych zmaganiach. A Naszej Szkole składamy życzenia by dalej uskrzydlała, szlifowała i nie zwalniała tempa.