Wręczenie nagród w Kangurze

W dniu 19 czerwca uczeń klasy 1d – Damian Wiejacki brał udział w uroczystym wręczeniu nagród w tegorocznej edycji „Kangura matematycznego”.

Wręczenie nagród odbyło się na Kampusie UJ. Damian uzyskał wynik bardzo dobry. Julita Gogola z kl. 3b zdobyła wyróżnienie. Na początku spotkania profesor Edward Tutaj ogłosił wykład/pogadankę pod tytułem „Czy góralka spod Turbacza mogłaby być Newtonem?”. Następnie prezes Małopolskiego Stowarzyszenia Matematycznego „Kangur” przystąpiła do wręczenia dyplomów i nagród.

W tegorocznej edycji, na etapie szkolnym, w Kangurze Matematycznym w naszym liceum wzięło udział trzynastu uczniów.

Szkolnym koordynatorem konkursu był Rafał Zaucha.

Gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy do kolejnej edycji w przyszłym roku.