„Sen najlepszym przyjacielem ucznia”

W LO w ostatnich dniach kwietnia odbył się konkurs pt. „Sen najlepszym przyjacielem ucznia” w ramach akcji prozdrowotnej, którą nasza uczennica Julia Kras z kl. 3b przeprowadza w szkole.

Julia wygrała etap rejonowy XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK i zakwalifikowała się do etapu okręgowego. Jednym z warunków udziału w olimpiadzie na tym etapie było zaplanowanie i przeprowadzenie akcji prozdrowotnej, a zorganizowany konkurs jest jednym z jej elementów. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 2. i 3. W dniu 8.05. komisja w składzie: Teresa Podraza, Monika Mikos i Marzena Wójcik oceniła plakaty i wyłoniła zwycięzcę. Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła praca Aleksandry Gawryał z kl. 3b, a drugie miejsce praca Zofii Gadowskiej również z kl. 3b.  Gratulacje dla Aleksandry. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.