• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 634

środa, 11 styczeń 2017 21:22

Wizyta w Sądzie

9 stycznia 2017r. klasa IIIa, grupa o profilu geograficzno-europejskim udała się do siedziby Sądu Rejonowego w Tuchowie.

Uczniowie uczestniczyli w dwóch rozprawach, podczas których znacznie wzbogacili swoją wiedzę, a sędzia prowadzący sprawy okazał się bardzo pomocny i uprzejmy.

piątek, 11 listopad 2016 18:03

11 listopada 1918r. - Pamiętamy!

10 listopada w naszej szkole odbyła się akademia z okazji obchodów 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Każda z klas przygotowała patriotyczną piosenkę, w śpiew której zaangażowała się cała szkoła. Można było usłyszeć "Mury", "O, mój rozmarynie", czy "My, Pierwsza Brygada". Zostało także wspomnianych kilka najważniejszych faktów z okresu 11 listopada 1918 roku.
Za przygotowanie tej krótkiej lekcji historii odpowiedzialni są mgr Małgorzata Kowal, mgr Barbara Czosnyka oraz ksiądz Krzysztof Cwenar.
piątek, 17 czerwiec 2016 05:51

Ostatnie wtajemniczenie

Ostatnie w tym roku szkolnym „Wtajemniczenie” za nami.

Tuchowskie Horyzonty Filmowe. Wtajemniczenie piętnaste

Wszystko będzie dobrze Tomasza Wiszniewskiego

środa, 01 czerwiec 2016 15:43

Dzień Dziecka

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka większość klas udała się wraz z nauczycielkami języka angielskiego na lody.

Życzymy wszystkim, aby ciągle pielęgnowali w sobie wewnętrzne dziecko i nie zatracali go ani na moment! :)
wtorek, 24 maj 2016 20:36

"Wszystko będzie dobrze"

24 maja 2016 roku mieliśmy przyjemność zobaczyć kolejny film w ramach Tuchowskich Horyzontów Filmowych, które zaowocowały już 15. Wtajemniczeniem.

Obejrzeliśmy dramat obyczajowy w reżyserii Tomasza Wiszniewskiego pt. "Wszystko będzie dobrze".

Więcej informacji o filmie: FilmPolski.plFilmweb

środa, 04 maj 2016 18:57

Sukces w zawodach PCK

Z radością informujemy, że drużyna SK PCK w składzie: Anna Gogola, Joanna Jałocha, Justyna Słowik (kl. II b), Faustyna Szara i Anna Szewczyk (kl. II c) zajęła IV miejsce Rejonowych Mistrzostwach Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Tarnowie.

Gratulujemy!

20160504 192558

Tuchowskie Horyzonty Filmowe. Wtajemniczenie czternaste…

Syberiada polska Janusza Zaorskiego

wtorek, 12 kwiecień 2016 07:59

Podsumowanie zbiórki

pck Miło nam poinformować, że zbiórka do puszki w ramach akcji Wielkanoc z PCK zaowocowała kwotą 180zł, która przekazana została na zakup paczek żywnościowych z okazji Świąt Wielkanocnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział!

pckwielkanoc

środa, 06 kwiecień 2016 20:41

Uwaga! Humaniści!

14 kwietnia br. na auli odbędzie się konkurs na najlepszego ucznia z języka polskiego.

Szczegóły i zapisy u nauczycieli polonistów.

Zachęcamy do wzięcia udziału!