DZIEŃ OTWARTY

23 maja w Naszej Szkole był dniem niezwykłym, mury Liceum odwiedzili bowiem uczniowie klas ósmych wraz ze swoimi nauczycielami, rodzicami lub starszym rodzeństwem. Dni Otwarte, dla uczniów szkół podstawowych, były świetną okazją do zapoznania się ze starszymi koleżankami i kolegami, do pierwszych rozmów z dyrekcją i nauczycielami, do zwiedzenia klas lekcyjnych i szkolnych zakamarków.

Dla przyszłych uczniów, przygotowaliśmy prezentacje proponowanych profili (humanistycznego, medycznego, psychologicznego, informatycznego, biznesowego i europejskiego), ciekawe zajęcia i konkursy umożliwiające zdobycie ocen bardzo dobrych na przyszły rok szkolny, odbyły się również nieformalne mecze siatkarskie, na spragnionych i wygłodniałych czekało małe co nieco, a profesjonalna ścianka zachęcała wszystkich do wspólnych zdjęć. Nauczycielom i uczniom Kopernika dziękujemy za duże zaangażowanie i miłą atmosferę, a gościom za możliwość poznania, ciekawe rozmowy i wspomnienia. KOCHANY ÓSMOKLASISTO jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji jaką szkołę wybrać od września to ZAPRASZAMY DO KOPERNIKA!