LO Partnerem Biblioteki Publicznej w Tuchowie

Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika zostało Partnerem Biblioteki Publicznej w Tuchowie w projekcie „Aktywnie z biblioteką” w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 w latach 2021-2025 Blisko (2024-2025) z Narodowego Centrum Kultury. 5 września 2024 r. – odwiedzając nowoczesne biblioteki w Krośnie i Bieczu – dzieliliśmy się inspirującymi doświadczeniami i pomysłami – dziękujemy 🙂

Rekrutacja do projektu „Bądź EKO – kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów V”

W dniu 3 września br. rozpoczyna się rekrutacja na formy wsparcia w ramach projektu: „Bądź EKO – kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów V”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przy udziale wkładu własnego Powiatu Tarnowskiego:

Prace serwisowe

Informujemy, że w sierpniu 2024 roku będą trwały prace serwisowe związane z funkcjonowaniem strony internetowej lo-tuchow.pl . Za ewentualnie utrudnienia przepraszamy!

Zakończenie roku szkolnego!

Dziś uczniowie i nauczyciele spotkali się na sali gimnastycznej, aby uroczyście zakończyć kolejny rok nauki. Po podsumowaniu roku przez Dyrektora Szkoły, przemówieniu przedstawiciela Rady Rodziców i Przewodniczącej Szkoły, nastąpiło wręczenie nagród uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce. Świadectwa szkolne wręczyli wychowawcy na spotkaniach klasowych w salach lekcyjnych.