Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rok: 2022

Salon Maturzystów

Maturzyści z „Kopernika” odwiedzili dzisiaj Salon Maturzystów w Krakowie. Jest to ciekawe wydarzenie edukacyjne, odbywające się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. To tutaj „matura spotyka się ze studiami”.

(więcej…)

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE

W klasach pierwszych odbyły się zajęcia profilaktyczne prowadzone przez dzielnicowego z Komisariatu Policji w Tuchowie. Tematyka zajęć dotyczyła szeroko rozumianego bezpieczeństwa (w życiu szkolnym, w sieci, w ruchu drogowym), uzależnień (m. in. od środków psychoaktywnych, wysokich technologii), na które narażona jest młodzież, oraz odpowiedzialności karnej osób nieletnich. Dziękujemy panu dzielnicowemu asp. sztab. Januszowi Buratowskiemu za przeprowadzenie zajęć.

(więcej…)

OGŁOSZENIE!

W piątek od godziny 9:00 możliwość odebrania świadectw dojrzałości dla osób, które poprawiły tegoroczną maturę.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Po mszy św. inaugurującej nowy rok szkolny i katechetyczny dla szkół średnich z Tuchowa, w szkolnej sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego uczciliśmy minutą ciszy poległych w II wojnie światowej – dzisiaj przypada 83.rocznica wybuchu wojny. Dyrektor szkoły w swoim przemówieniu inaugurującym nowy rok szkolny, przedstawił grono pedagogiczne, poszczególne klasy i wychowawców oraz przypomniał o podstawowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Po odśpiewaniu hymnu szkoły i wyprowadzeniu sztandaru uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami. Wszystkim życzymy dużo sił i entuzjazmu w zdobywaniu wiedzy w nowym roku szkolnym!

(więcej…)
Skip to content