Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Po mszy św. inaugurującej nowy rok szkolny i katechetyczny dla szkół średnich z Tuchowa, w szkolnej sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego uczciliśmy minutą ciszy poległych w II wojnie światowej – dzisiaj przypada 83.rocznica wybuchu wojny. Dyrektor szkoły w swoim przemówieniu inaugurującym nowy rok szkolny, przedstawił grono pedagogiczne, poszczególne klasy i wychowawców oraz przypomniał o podstawowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Po odśpiewaniu hymnu szkoły i wyprowadzeniu sztandaru uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami. Wszystkim życzymy dużo sił i entuzjazmu w zdobywaniu wiedzy w nowym roku szkolnym!