PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

W czwartek 26 stycznie w naszym LO rozpoczynały się właśnie DNI KULTURY, ale część chłopców w tym czasie brała udział w powiatowych zawodach w piłce ręcznej w Ciężkowicach. Do wyjazdu na zawody wyznaczonych było 14 osób, ale kontuzje i infekcje spowodowały, że w wyjeździe wzięło udział tylko 9 zawodników. W turnieju uczestniczyło 6 reprezentacji szkół z powiatu tarnowskiego, a rozgrywki toczone były systemem każdy z każdym.

Niestety naszym uczniom nie udało się wygrać żadnego meczu. W dwóch spotkaniach było blisko bo przegraliśmy tylko jedną bramką, więc na pewno była szansa na wyższą końcową lokatę. Mocno osłabieni nie liczyliśmy na wiele poza pokazaniem zaangażowania i serca do gry, co się w końcowym rozrachunku udało i było pozytywnym aspektem tego wyjazdu. Sam wynik, szóste miejsce, oczywiście pozostawia wiele do życzenia, ale tego wobec zaistniałej sytuacji trochę się spodziewaliśmy. Zwycięzcą turnieju została szkoła z Gromnika. Gratulacje dla chłopców za chęć udziału w zawodach, postawę i zaangażowanie oraz walkę do końca.

Skład drużyny:
Dawid Dziadosz, Mateusz Szwagra, Damian Rąpała, Filip Truchan, Karol Jantoń, Jakub Jantoń, Piotr Bakuliński, Nikodem Gacek, Roman Noga

Opiekun: Paweł Kita