Akademia z okazji 11 listopada

W piątek 8 listopada w szkole odbyła sie uroczysta akademia z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. 101 lat temu po 123 latach zaborów nasza Ojczyzna powróciła na mapy Europy. Nie cieszyliśmy się długo wolnością. Przyszła II wojna światowa, czasy komunizmu... Od 1989 roku znów mamy wolność. Szanujmy ja i dbajmy o nią z całych sił każdego dnia!

Śpiewając Mazurka Dąbrowskiego włączyliśmy się tego dnia także w ogólnonarodową akcję śpiewania hymnu państwowego.
Zachęcamy wszystkich do obchodów święta 11 listopada!

Akademię przygotowały panie: mgr Mirosława Tomasik i mgr Anna Szymańska wraz z młodzieżą.
Udział wzięli następujący uczniowie:
Eryk Kalupa Ie,
Iza Sołtys i Rozalia Mitoraj z I b,
Alicja Kloch, Julka Opałka, Martyna Rąpała, Weronika Kras, Oliwia Jamróz, Natalia Słowik, Kacper Strugała, Kinga Szczepańska, Małgosia Giemza z klasy IIa,
Kamil Kiełbasa z IIb,
Veronica Becheanu, Marek Jacher, Kinga Schabowska z kl. IIIa,