W parku linowym w Rytrze

W dniu 20.09. uczniowie z klas o profilu sportowo-turystycznym uczestniczyli w wyjeździe do parku linowego w Rytrze, który jest jednym z największych parków na południu Polski. Po wstępnym przeszkoleniu, każdy wyruszył na trasę odpowiednią do swoich możliwości. Uczniowie mieli do wyboru trasę czarną (bardzo trudna), którą wybrało dwie osoby. Większość zdecydowałaś się pokonać wymagającą trasę czerwoną, która w najwyższym miejscu liczyła 18m wysokości. Kilkoro uczniów wybrało trasy łatwiejsze. Na wysokości, pośród drzew, spędziliśmy średnio godzinę. Niezależnie od trudności wszyscy musieli pokonać swoje słabości i lęki, co się udało. Dodatkową atrakcją był przejazd trasą zjazdową gdzie najdłuższy zjazd wynosił 200m. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się Big SWING, czyli gigantyczna huśtawka. Wyjazd należy zaliczyć do udanych, wszyscy wrócili zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy.

Zobacz zdjęcia w galerii.