III miejsce w powiecie w piłce ręcznej

Nasza szkoła po raz kolejny odpowiedzialna była za zorganizowanie Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców. W zawodach, które odbyły się 23.01.2018 r. w hali tuchowskiego MOSiR-u, wzięło udział siedem szkół. Turniej otworzył i powitał wszystkich zebranych Pan dyrektor Zbigniew Budzik. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach półfinałowych. Nasza drużyna w pierwszym meczu zmierzyła się z uczniami z Ciężkowic. Był to zacięty i nerwowy mecz, ale ostatecznie udało się nam wygrać z wynikiem 8:4. Następnie pokonaliśmy Gromnik i Zakliczyn, zwyciężając pewnie swój półfinał.

Do grupy finałowej awansowały po dwie drużyny z zaliczeniem meczy rozegranych w półfinałach. W dwóch kolejnych meczach zmierzyliśmy się z uczniami sąsiedniego CKZiU i ZSP Zakliczyn. Oba spotkania niestety przegraliśmy, zajmując w zawodach III miejsce.

Wydaje się, że do lepszego wyniku mogło zabraknąć trochę sił i szczęścia, przez co chłopcy czuli duży niedosyt. Brązowy medal w turnieju, tak czy inaczej, to rewelacyjny wynik. Gratulacje za walkę!

Wielkie podziękowania składamy na ręce Pana Andrzeja Moździerza za wsparcie drużyny swoją cenną wiedzą i doświadczeniem.

WYNIKI:

Hołda Szczepan
Gut Krystian

OPIEKUN: mgr Paweł Słowik

Panu Markowi Srebro dziękujemy za pomoc i umożliwienie zorganizowania zawodów w hali MOSiRu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w Galerii.