Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 6485

Sukces uczniów naszego LO w Judo

MEDALE NASZYCH UCZNIÓW W KROŚNIE

W sobotę 25 listopada zawodnicy tuchowskiej sekcji judo uczestniczyli w zawodach w miejscowości Jedlicze niedaleko Krosna. Wśród nich znalazło się troje naszych uczniów, a mianowicie: Gabriela Gut, Kacper Sajdak i Karol Knapik. O krok od zwycięstwa w swojej kategorii wagowej był Karol Knapik, który wygrał trzy walki, ulegając dopiero w czwartej. W rezultacie zajął drugie miejsce. Srebrny medal wywalczyła również Gabrysia, która nieznacznie uległa zawodniczce z Jasła. Z bardzo dobrej strony pokazał się także Kacper, który zajął trzecie miejsce.

Wszyscy zawodnicy na co dzień trenują pod okiem trenera Marka Srebro. W zawodach uczestniczyło prawie trzystu zawodników z kilku państw.

Gratulacje!