Zawody w kosza

Dnia 9 marca 2016 roku w Hali Sportowo – Widowiskowej na Gumniskach w Tarnowie rozegrano wojewódzkie półfinałowe zawody w koszykówce w ramach Licealiady. W zawodach startowały drużyny mistrzowskie powiatów: brzeskiego, dąbrowskiego (nie zgłosiła sie do zawodów), tarnowskiego i miasta Tarnowa. Drużyna Naszego Liceum jako mistrz powiatu reprezentując  powiat tarnowski. zajęła w tych zawodach drugie miejsce. (Co nieformalnie daje jej 8-10 miejsca w województwie małopolskim).

Uzyskane wyniki:

ZST Tarnów – LO Tuchów  -  40 : 25

LO Tuchów  - ZSP nr 1 Brzesko  -  41 : 16

ZST Tarnów -  ZSP nr 1 Brzesko – 54 : 20

Naszą Szkołę i powiat tarnowski reprezentowali:

Bujak Michał

Gut Krystian

Kądziołka Mikołaj

Lewicki Wojciech

Płachno Filip  kpt

Radwan Paweł

Starzyk Konrad

Wójcik Szymon

Gratulacje dla chłopaków oraz p. S. Obrzuta!